Plastik Boru Kaynak Makineleri

Plastik Boru kaynak makineleri her türlü arazi koşulunda ve en zor şartlarda en kolay kullanımı sağlamak üzere dizayn edilmiştir.Kaynak makinelerimiz son teknoloji ürün tasarımı olup boru uygulamalarında kullanıcı dostudur. Kuzeyboru sertifikalı ve yılların verdiği imalat ve proje çözümleri ile tecrübe kazanmış personelleri ile siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Her türlü özel proje, iller bankası projeleri, özel idare projeleri, belediye ve diğer kamu kurumu projeleri ve her türlü özel uygulamalarınızda bizi arayarak plastik boru kaynak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alın Kaynak Makinesi

Alın kaynak makinesi hafif olması ile kullanımı kolay ve uluslararası standartlara uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Kuzeyboru kaynak makineleri ile projelerinize uygun çözümler üretmektedir. Kuzeyboru alın kaynak birleştirme yöntemleri ile ilgili detaylı bilgiyi web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Alın Kaynağı Hizmetlerimiz. : 20 mm 800 mm kadar PE100 boru ve tüm spigot ek parçalarını Flanş Adaptörü, Körtapa, Hdpe Dirsek, Hdpe Te, Hdpe Istavroz, Yangın Hidrantı bağlantısı , Rediksiyon ve boru sistemlerini içerecek biçimde yeterli sayıda kaynak makinesi ve kaynakçı sağlamaktayız. Hdpe boru kaynağı yapabilen Kaynak personelimizin tamamı sertifikalı olup tecrübeleri ile fark yaratmaktadırlar.

Ef Kaynak Makineleri

Ef kaynak makinesi ile yapılan elektrofizyon kaynak metodu dar alanlarda alın kaynak metodunun kullanılmadığı ve tamir bölgelerinde çoğunlukla kullanılmaktadır. Elektrofizyon kaynak makinesi ile ef ek parçaları kullanılmaktadır. ef kaynak birleştirme yöntemleri ile ilgili detaylı bilgiyi web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Hdpe borularda Elektro Füzyon Kaynak Hizmetlerimiz: 20 mm 800 mm kadar PE100 ürünler için Hdpe Ef Dirsek, Hdpe Ef Manşon, Hdpe Ef Te, Hdpe Ef Rediksiyon, Hdpe Ef Servis Te, Hdpe Ef Semer ve Hdpe boruları en kaliteli bir şekilde kaynak yapmaktayız. bu konuda sadece kaynak tecrübesi bir yana oluşabilecek her türlü proje sorunu içinde danışmanlık yapmaktayız. Detaylar için pazarlama birimimizle irtibata geçebilirsiniz.

ef-kaynak-kuzeyboru

lastik Boru Kaynak Makinaları Uygun Fiyatlarla Burada

Plastik Boru Kaynak Makinaları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor.