Koruge boruları TS EN 13476-1 ve DIN 16961-16566 uluslararası standartlarına göre 100mm ile 1000 mm anma çapları arasında muflu ya da manşonlu 800- 2400 çapları arasında çelik takviyeli olarak üretilmektedir. Kuzeyboru Koruge boruları özel kalıpları ve yüksek kalitesi ile projelerinizin vazgeçilmezi olacak. 

koruge-boru-kuzeyboru

Daha Ekonomik Daha Güçlü Daha Güvenilir

Koruge Boruları, kaburga dayanımının yüksek olmasından dolayı yüksek mukavemetli, polietilenden dolayı korozyon direnci olan, tam sızdırmazlık özelliği, 50 yıllık ömrü, aşınmaya dayanıklı organik bileşimli, pürüzsüz iç yüzeyi, kolay taşınabilen , ekonomik ve kısa sürede döşenen borulardır. Daha ekonomik , daha güçlü ve güvenilir yapısı ile Kuzeyboru koruge boru, projelerinize uygun çözümler üretir. 

Sızdırmaz, Dayanıklı, Esnek

Koruge borular esneklikleri sayesinde darbe, trafik yükü, deprem sarsıntısı, toprak kayması gibi durumlardan etkilenerek kırılıp devre dışı kalmaz. Zemin çakıllı olsa bile aşırı yükte o bölgeden içeri doğru esneyerek kırılmayı önler.Kuzeyboru koruge boruların kurulumunda iki tane conta kullanıldığı için sızıntı yapmaz. Aşınma dayanımı yüksek olduğundan delinerek yer altı sularını ve toprağın kirlenmesine izin vermez. Polietilen ve Polipropilen olması ile korozyona yüksek dayanım gösterir.

koruge-pipe-kuzeyboru
koruge-boru-inovaktif

Koruge Boru’da Bir İlk “Tam Sızdırmazlık”

Koruge Boruları, tüm üstün performansının yanında dünyada sadece bizim tarafımızdan geliştirilen bir teknoloji ile Tam Sızdırmazlık (FS System) özelliğine sahiptir. Uzun ömürlü kullanımı ve güçlü yapısına eklenen Tam Sızdırmazlık (FS System) özelliği ile Koruge Boru’ya değer kattık. Uzun yıllar güvenle kullanmanız için geliştirilen  Koruge Boru Tam Sızdırmazlık(FS System) özelliği ile borunuzun yer altında güvenle kalmasını sağlayabilirsiniz.

Pürüzsüz İç Yüzey ve Uygulama Kolaylığı

Koruge boruları plastikler hidrolik pürüzsüz olduğundan akışkana az direnç gösterir ve akışkan daha fazla doluluk oranı ile akar. Bu ise projede bir alt çap grubunu seçilmesi ile proje maliyetlerini aşağı çeker.Koruge borular diğer borulara göre çok daha hafiftirler, kolay taşınabilir ve montaj yaparken büyük iş makinelerinin kullanımına ihtiyaç yoktur.Uygulama esnasında ürün zayiatı söz konusu değildir. Her türlü bağlantı parçası, özel ürünün proje için üretilebilmesine imkân tanır. Koruge boruları fiyatı , kalitesi,uygulama kolaylığı ile sizlere ulaşıyor.

Koruge Boruların Avantajları

Koruge Boruları Polietilen ve Polipropilen olması ile korozyona yüksek dayanım gösterir.Dış etkilere karşı garantili ömrü en az 50 yıl olup 100 yıl kullanılabilir.Plastikler hidrolik pürüzsüz olduğundan akışkana az direnç gösterir ve akışkan daha fazla doluluk oranı ile akar. Bu ise projede bir alt çap grubunu seçilmesi ile proje maliyetlerini aşağı çeker.Fırsatı kaçırmayın.

Koruge Boru Birleştirme Yöntemleri

koruge boruları fiyatı ve yüksek kalitesi ile projelerinizde güvenle kullanırken birleştirme yöntemleri ile de kolaylıklar sağlamaktadır.Koruge Boruları birleştirmede üç metod kullanılmaktadır.

Bunlar;

• Muflu Contalı

• Manşon Contalı

Bu yöntemler kullanılarak borular birleştirilebilir.

Koruge Boru Uygun Fiyatlarla Burada

Korige boru yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor.  koruge boruda uygun çapları , düşük maliyeti , taşıma kolaylığı ve üretimin başından sonuna kadar geçen süredeki ekip çalışması ile size en uygun ürünü sunuyor. Koruge boru avantajlarından yaralanmak ve koruge boru 2022 fiyat listesine ulaşmak için bizimle iletişime geçin.