Çelik Takviyeli Koruge Boru

Çelik Takviyeli HDPE Koruge borularımız 200mm den 2400 mm anma çapına kadar ve SN4  SN8  SN10  SN12,5  SN16 Halka Rijitliği değerleri ile üretilmektedir. Yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile Kuzeyboru Spiral Sarımlı Hdpe Koruge borularımızı projelerinize uygun çözümler için üretiyoruz.

Çelik Takviyeli Koruge Borularımız Dünyanın Her Yerinde

Metal takviyeli koruge borular özellikle HES projelerinde kullanılmaktadır. Bu nedenle imalatımız taşınabilir olarak yapılabilmektedir. Büyük proje ve uygulamalar için nakliye avantajı sağlamak adına, proje yerinde üretim yapmaktayız.

Pürüzsüz İç Yüzey , Yüksek Dayanıklılık

Çelik Takviyeli HDPE Koruge Borularını çelik takviyeli ve takviyesiz olarak üretmektedir. Çelik takviyeli koruge borular 200mm-2000 mm dış çapa kadar uygun fiyatı ve yüksek kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Kuzeyboru metal takviyeli koruge borular iç yüzeyi pürüzsüz dış yüzeyi kaburgalı olarak üretilmekte olup dış mukavemete dayanıklılığı ile çelik takviyeli koruge borular projelerinize değer katacaktır.

koruge-boru-kuzeyboru

Çelik Takviyeli Koruge Boru Uygun Fiyatlarla Burada

Çelik Takviyeli Koruge Boru yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Kuzeyboru üretimini yaptığı koruge boruda uygun çapları , düşük maliyeti , taşıma kolaylığı ve üretimin başından sonuna kadar geçen süredeki ekip çalışması ile size en uygun ürünü sunuyoruz.